Contacteer ons vrijblijvend

HOOFDFILIAAL TEMSE
Laagstraat 1
9140 Temse
T 03 710 69 90
OPENINGSUREN
Maandag-vrijdag: 7u00 - 18u00
Zaterdag 8u00 - 12u00
Zondag gesloten
FILIAAL ZELE
Drukkerijstraat 7
9240 Zele
T 052 45 07 05
OPENINGSUREN
Maandag-vrijdag: 8u00 - 18u00
Zaterdag 8u30 - 12u00
Zondag gesloten
FILIAAL AALST
Lion d'Orweg 2
9300 Aalst
T 053 70 71 76
OPENINGSUREN
Maandag-vrijdag: 7u00 - 18u00
Zaterdag 8u30 - 12u00
Zondag gesloten


Voornaam (*) Naam (*) E-mail (*) Telefoon Straat + nr (*) Postcode (*) Woonplaats (*) Vraag of opmerking (*) Controlevraag: 11 + 0 = ? (*) Deze eenvoudige wiskundige vraag controleert of je geen SPAM-robot bent.
Vul gewoonweg het resultaat van de optelling in. Voorbeeld: 1 + 3 = 4



Verfhandel Troubleyn Team

ZAAKVOERDER
Peter Troubleyn
peter@verfhandeltroubleyn.be

 

ZAAKVOERDER & BOEKHOUDING
Christel Van Lombergen
christel@verfhandeltroubleyn.be

 

BEDRIJFSVERANTWOORDELIJKE TEMSE - ZELE - AALST
Andy Finet
andy@verfhandeltroubleyn.be

TECHNISCH COMMERCIEEL AFGEVAARDIGDE
Michel Schelfhaut
michel@verfhandeltroubleyn.be

DIENST AANKOOP & LOGISTIEK
sales@verfhandeltroubleyn.be

MEDEWERKERS BINNENDIENST TEMSE
Pieter Soetens
Sam Andries
temse@verfhandeltroubleyn.be

MEDEWERKERS BINNENDIENST ZELE
James Baeyens  
zele@verfhandeltroubleyn.be


MEDEWERKERS BINNENDIENST AALST
Seppe Reuse
aalst@verfhandeltroubleyn.be

STOFFERING & ONTWERP
Linda Verdonck